logo
Mobile Football Site
Your Country: United States
Timezone: 16:58 (UTC/GMT -5)
EN Tr Az
Please test our WEB Version
Today Football Scores

»Refresh [ Auto Refresh = 20 sec. ]

Team name:


73' Lota Schwager 1-0 Deportes Concepcion red card(1-0)

HT Once Caldas 1-1 Atletico Huila

HT Deportivo Pereira red card 1-2 Fortaleza

HT Deportes Quindio 1-2 Deportes Tolima

HT Deportivo Rionegro 0-0 Jaguares Cordoba

HT Rosario Central red card 0-0 Godoy Cruz

HT Atletico Rafaela 0-3 Newells old boys

HT Patriotas 0-0 Cucuta Deportivo

HT Alianza Petrolera 1-2 Real Santander

HT Atletico Bucaramanga 1-1 Boyaca Chico

31' Universidad Autonoma 0-1 Junior Barranquilla

18:00 Deportivo Laferrere - Juventud Unida

05:30 Adelaide Comets - Adelaide United

10:30 Al Sailiya - Al Shahaniya

12:00 Bayern Munchen U19 - 1860 Munchen U19

17:15 River Plate - Defensa y Justicia

17:30 America Natal/RN - Atletico Paranaense

17:30 Cruzeiro - Santa Rita AA

18:00 La Serena - Coquimbo Unido

18:00 CDYS Vida - CD Marathon

18:30 Libertad - Nacional Potosi

18:30 CA River Plate - Universidad Catolica

19:00 Oaxaca - Chiapas FC

19:00 Morelia - Celaya

19:00 Envigado - Independiente Medellin

19:00 Jamaica U17 - Guadeloupe U17

19:00 Club Leon - Herediano

19:00 Irapuato - Tigres

19:15 LDU Quito - Deportivo Quito

19:30 Real Cartagena - Barranquilla

19:30 Estudiantes - Boca Juniors

19:45 Deportivo Cali - Deportivo Pasto

19:45 Cortulua - Universitario Popayan

20:00 Coritiba - Flamengo

20:00 Internacional - Bahia/BA

20:00 Botafogo - Ceara/CE

20:00 Palmeiras - Atletico Mineiro

20:00 Bragantino SP - Corinthians Paulista

21:00 Municipal - Pachuca

21:00 Atlas - Mineros de Zacatecas

21:00 Atletico Nacional - Deportivo La Guaira

21:00 Correcaminos UAT - Santos Laguna

21:00 Pumas - Merida

21:00 Alianza Lima - Barcelona SC

21:00 Zacatepec - Chivas Guadalajara

21:30 Los Angeles Galaxy - Washington DC United

21:30 Sacramento Republic - Charleston Battery

16:00 Independiente del Valle - Trujillanos

16:00 Cobresal - General Diaz

16:00 Cartagines - Perez Zeledon

16:00 AD Carmelita - CS Uruguay Coronado

FT 19:30 Racing Club 1-0 Arsenal de Sarandi(0-0)

FT 19:50 Vila Nova/GO 1-2 Portuguesa(0-0)

FT 20:00 Deportes Iquique 1-0 Universitario Sucre red card(0-0)

FT 20:00 Cerro Porteno 0-1 CA Rentistas(0-1)

FT 21:00 Comunicaciones 1-1 Club America(1-1)

FT 21:00 Dorados Sinaloa 2-2 U.de Guadalajara red card(0-0)

FT 21:00 Deportivo Saprissa 3-0 Real Esteli(1-0)

FT 21:00 Monterrey 2-1 Atletico San Luis(1-0)

FT 21:00 Club Tijuana 1-1 Coras De Tepic(0-0)

FT 02:30 Northern Fury 1-5 Brisbane Roar(0-1)

FT 03:30 Persik Kediri 2-2 Arema Malang(1-0)

FT 04:00 Slavia Praha U19 2-3 Plzen U19(0-2)

FT 04:30 Newcastle Jets red card 2-4 Sydney FC(1-3)

FT 04:30 Brisbane Roar U21 1-0 Palm Beach(0-0)

FT 04:30 Dunaujvaros Palhalma U21 0-2 Akademia Haladas U21(0-1)

FT 04:45 Brisbane Olympic 2-2 Harimau Muda A red card(0-2)

FT 05:00 Hiroshima Sanfrecce 1-0 Mito Hollyhock(1-0)

FT 05:30 FC Seoul 0-0 Pohang Steelers(0-0)

FT 05:30 Metalurg Donetsk U19 2-1 Zorya U19(1-0)

FT 06:00 Osotspa Saraburi 3-3 Chiangrai United(1-1)

FT 06:30 Balestier Khalsa 4-1 Hougang United(0-1)

FT 07:00 Neftchi Fargona 0-1 Nasaf Qarshi(0-0)

FT 07:00 Olimpic Donetsk U19 1-1 Shakhtar Donetsk U19(1-1)

FT 07:00 Guangzhou Hengda 2-1 Western Sydney Wanderers(0-0)

FT 07:00 Dinamo Samarkand 2-0 FK Andijan(1-0)

FT 07:10 Philippines 3-1 Global(1-0)

FT 07:45 Kedah red card 2-1 Sarawak red card red card(0-1)

FT 07:45 Selangor 1-2 Sime Darby(0-0)

FT 07:45 Terengganu PBDKT red card 1-2 PDRM(0-1)

FT 07:45 Perak 1-1 Terengganu(0-0)

FT 08:00 Shirak Gjumri 2-0 Banants(1-0)

FT 08:00 Mashal Mubarek red card 2-1 Qizilqum Zarafshon(2-1)

FT 08:00 Belgium U17 2-1 Northern Ireland U17(1-0)

FT 08:00 Gyori ETO U21 red card 6-3 Pecsi FC U21 red card(1-2)

FT 08:00 NoSta Novotroitsk 0-0 Spartak Yoshkar-Ola(0-0)

FT 08:30 Buxoro FK 2-1 Sogdiana Jizak(1-1)

FT 09:00 Navbahor Namangan red card 4-2 Metallurg Bekobod red card(2-1)

FT 09:00 Metallurg Lipetsk 3-4 Vityaz Podolsk(2-1)

FT 09:00 Hoverla Uzhhorod U19 2-0 FC Skala Stryi U19(1-0)

FT 09:00 Hirnik Kryvyi Rih 0-2 Aleksandriya(0-0)

FT 09:00 Taganrog 0-0 Dynamo Stavropol(0-0)

FT 09:00 Kamaz 3-0 Chelyabinsk red card(2-0)

FT 09:00 MFK Mikolaiv 3-2 Desna Chernigiv red card(1-0)

FT 09:00 Valerenga Women 2-0 Medkila Women(1-0)

FT 09:00 Portugal U17 0-0 Italy U17(0-0)

FT 09:00 Chernomorets Odessa U19 2-0 Vorskla U19(0-0)

FT 09:00 Dnipro U19 2-5 Metalurh Zaporozhya U19(1-3)

FT 09:00 NK Lucko 0-1 NK Novigrad(0-1)

FT 09:00 Segesta 3-1 Mladost Zdralovi red card(1-1)

FT 09:00 Volyn Lutsk U19 2-1 Karpaty Lviv U19(2-0)

FT 09:00 Rubin-2 Kazan 2-2 Lada Togliatti(1-1)

FT 09:00 Hirnyk-Sport 2-1 Bukovyna Chernivtsi(2-0)

FT 09:30 SK Strba 0-5 Michalovce(0-2)

FT 09:30 Dolcan Zabki 1-1 Flota Swinoujscie(0-0)

FT 09:30 FK Poltava 0-0 FK Ternopil(0-0)

FT 09:30 Kurbatovo Voronezh 0-2 Zvezda Ryazan(0-1)

FT 09:30 Grand Bodo Women 1-0 Kolbotn Women(1-0)

FT 10:00 MKS Kluczbork 1-0 Rakow Czestochowa red card(0-0)

FT 10:00 Sporting Lisbon B 3-0 Desportivo Aves(1-0)

FT 10:00 Lech Poznan U21 4-2 Arka Gdynia U21(2-1)

FT 10:00 Okocimski Brzesko 2-1 Puszcza Niepolomice(0-1)

FT 10:00 Gornik Walbrzych 2-3 LKS Nadwislan Gora red card(0-1)

FT 10:00 Stal Stalowa Wola 1-1 Siarka Tarnobrzeg(0-1)

FT 10:00 GKS Tychy 2-1 Miedz Legnica red card(2-0)

FT 10:00 Pelister Bitola 1-0 Rabotnicki(0-0)

FT 10:00 Pogon Siedlce 1-2 Olsztyn(0-2)

FT 10:00 Olimpik Sarajevo 4-1 Borac Banja Luka(1-0)

FT 10:00 Pyunik 0-2 Ulysses(0-0)

FT 10:00 Berane 0-2 Mogren Budva(0-0)

FT 10:00 Slavija Sarajevo 2-1 Sloboda Tuzla(0-0)

FT 10:00 Travnik 1-0 Mladost Velika Obarska(1-0)

FT 10:00 Radnik Bijeljina 1-3 Zeljeznicar(0-1)

FT 10:00 Feirense red card 1-2 Porto B(0-1)

FT 10:00 NK Celik 1-1 Velez Mostar red card(1-0)

FT 10:00 Covilha 3-3 Olhanense(1-0)

FT 10:00 Bregalnica Stip 0-1 Metalurg Skopje(0-1)

FT 10:00 Shkendija 1-1 Renova Cepciste(0-1)

FT 10:00 Sileks 3-1 Teteks Tetovo red card(2-1)

FT 10:00 Jelgava 1-0 FK Liepaja Metalurgs(1-0)

FT 10:00 Trondheims Women 0-0 Roa IL Women(0-0)

FT 10:00 AIK Solna U21 2-0 Gefle U21(0-0)

FT 10:00 Hammarby U21 2-0 Sirius Ik U21(0-0)

FT 10:00 Zirka Kirovohrad 2-0 Dynamo Kyiv B(0-0)

FT 10:00 Metta/LU Riga red card 0-3 Skonto Riga(0-3)

FT 10:00 Grbalj Radanovici red card 1-0 Zeta(1-0)

FT 10:00 Olimpia Grudziadz 1-1 Wisla Plock(1-0)

FT 10:00 Mornar Bar 0-1 Petrovac(0-0)

FT 10:00 Mladost Podgorica 1-3 Sutjeska Niksic(0-1)

FT 10:00 Lovcen Cetinje 3-2 Buducnost Podgorica(2-1)

FT 10:00 Rudar Pljevlja 2-0 Bokelj Kotor red card(0-0)

FT 10:30 Esperance ST 0-0 US Monastir(0-0)

FT 10:30 Bollstanas Women 0-3 Sunnana SK Women(0-2)

FT 10:30 CS Sfaxien 3-0 AS Marsa(1-0)

FT 10:30 Stal Mielec 0-0 KS Legionovia Legionowo(0-0)

FT 10:30 Etoile Metlaoui 1-2 CS Hammam-Lif(1-1)

FT 10:30 Umm Salal 2-1 Al Jaish(QAT) red card(1-1)

FT 10:30 Esperance Zarzis 0-0 JS Kairouanaise(0-0)

FT 10:30 Svebolle 1-5 Vestsjaelland(0-1)

FT 10:30 Amazon Grimstad Women 1-0 Avaldsnes Women(0-0)

FT 10:59 CD Tondela U17 3-2 Beira Mar U17(2-0)

FT 10:59 Klepp IL Women 0-1 LSK Kvinner Women(0-0)

FT 10:59 DOS'37 6-1 WAVV(3-0)

FT 10:59 ZSV 0-4 FC Lisse(0-2)

FT 10:59 HBS-Craeyenhout 6-1 SV Juliana 31(2-1)

FT 10:59 Chabab Kasba Tadla 0-0 Jeunesse Massira(0-0)

FT 10:59 Union Ait Melloul 0-1 Kawkab Marrakech(0-0)

FT 10:59 FUS Rabat 1-1 Moghreb Athletic Tetouan(0-0)

FT 10:59 Club Sportif Raja Souani 0-5 Chabab Hoceima(0-0)

FT 10:59 Wifaq Bouznika 0-2 Ittihad Khemisset(0-0)

FT 10:59 Football Club Assa Azaq 1-2 Youssoufia Berrechid(1-2)

FT 10:59 Hassania Agadir 0-1 Difaa Hassani Jadida(0-0)

FT 10:59 FRN Fath Riadi Nador 1-1 KAC Kenitra(1-1)

FT 10:59 Wydad Casablanca 2-2 Club Rajaa Sportive Jadida(1-1)

FT 10:59 Wydad Fes 0-0 US Temara(0-0)

FT 10:59 Maghreb Fes 2-0 AS Sale(1-0)

FT 10:59 Hapoel Raanana 1-0 Maccabi Netanya(1-0)

FT 10:59 Capelle 2-2 EHC Hoensbroek (0-0)

FT 10:59 FT Braunschweig 0-3 E. Braunschweig II(0-1)

FT 10:59 SpVgg Neckarelz 3-4 VfR Wormatia Worms(2-2)

FT 10:59 Flora Tallinn II 1-1 Levadia II Tallinn red card(1-1)

FT 10:59 Santa Clara 2-2 Beira Mar red card red card(1-0)

FT 10:59 Atletico Clube Purtugal 2-0 Vitoria Guimaraes B(1-0)

FT 10:59 Leixoes 1-1 CD Tondela(0-0)

FT 10:59 Oliveirense 0-1 SL Benfica B red card(0-0)

FT 10:59 Clube Oriental 0-1 Farense(0-0)

FT 10:59 Zaglebie Sosnowiec 1-0 MKS Limanovia(1-0)

FT 10:59 Niva Ternopil 0-2 Helios Kharkov(0-1)

FT 10:59 Flora Tallinn III 0-4 Sillamae Kalev II(0-1)

FT 10:59 Wisla Pulawy 0-1 Rozwoj Katowice(0-0)

FT 11:15 CS Maritimo B 1-1 Chaves(1-0)

FT 11:30 Qormi 1-2 Balzan Youths(0-0)

FT 11:30 Magdeburg 1-0 Babelsberg(1-0)

FT 11:30 Norway 0-0 UAE(0-0)

FT 11:30 Mosta 2-0 Zebbug Rangers(0-0)

FT 11:30 Ferencvarosi TC 2-0 Dunaujvaros Palhalma(2-0)

FT 11:35 Beitar Jerusalem 0-0 Maccabi Petah Tikva(0-0)

FT 11:45 Hapoel Haifa 2-0 Hapoel Acre(1-0)

FT 11:45 Linkopings Women 2-1 Kopparbergs Women(2-1)

FT 12:00 TuS Koblenz 0-0 Hoffenheim II(0-0)

FT 12:00 FK Pirmasens 1-1 FC Homburg red card(1-1)

FT 12:00 Hessen Kassel 2-1 Freiburg II(1-1)

FT 12:00 Energetyk ROW Rybnik red card 1-2 Znicz Pruszkow(0-0)

FT 12:00 Naestved 1-2 HB Koge(0-0)

FT 12:00 Arna-Bjornar Women 0-1 Stabaek Women(0-1)

FT 12:00 Unterhaching 0-4 Hallescher(0-3)

FT 12:00 Soproni VSE-GYSEV 0-1 Gyori ETO(0-1)

FT 12:00 Preusen Munster 2-2 Rot-Weiss Erfurt red card(1-0)

FT 12:00 MSV Duisburg 1-1 Arminia Bielefeld(1-1)

FT 12:00 Stuttgarter Kickers 2-0 Chemnitzer red card(0-0)

FT 12:00 Chrobry Glogow 3-1 Wigry Suwalki(1-1)

FT 12:00 GKS Katowice 1-1 Chojniczanka Chojnice(1-1)

FT 12:00 Sandecja Nowy Sacz 1-3 Nieciecza red card(0-1)

FT 12:00 Vardar 0-0 Horizont Turnovo red card(0-0)

FT 12:00 Zrinjski 2-0 Vitez(1-0)

FT 12:00 VfB Stuttgart II 1-2 Jahn Regensburg(0-0)

FT 12:00 Saarbrucken red card 3-1 SVN Zweibrucken(0-1)

FT 12:15 AFC Porth 1-6 Ton Pentre(0-2)

FT 12:30 Monmouth Town 2-0 Goytre Association red card(0-0)

FT 12:30 SuperSport United red card 1-2 Mpumalanga Black Aces red card(0-0)

FT 12:30 Pretoria University 0-1 Free State Stars(0-0)

FT 12:30 AmaZulu 0-2 Bloemfontein Celtic(0-2)

FT 12:30 Nomme JK Kalju B 2-3 Vandra Vaprus(1-0)

FT 12:30 Platinum Stars 0-2 Kaizer Chiefs(0-2)

FT 12:30 FVC 1-2 Sportlust'46(0-1)

FT 12:45 Zaglebie Lubin 2-2 Bytovia Bytow(0-0)

FT 12:45 Mamelodi Sundowns 0-3 Orlando Pirates red card(0-1)

FT 12:45 Al Khor 0-3 Lekhwiya(0-1)

FT 12:45 ADO 20 0-1 Scheveningen(0-1)

FT 13:00 HK Vikingur Women 3-0 UMF Tindastoll Women(2-0)

FT 13:00 Glasgow City Women 3-1 Glasgow Rangers Women(1-0)

FT 13:00 Olympique Khouribga 0-0 FAR Rabat(0-0)

FT 13:00 Wolverhampton U21 1-0 Bolton U21(1-0)

FT 13:00 Woonwagen Kamp Emmen 1-0 ZVV Pelikaan(0-0)

FT 13:00 Siroki Brijeg 4-2 Zvijezda Gradacac(3-1)

FT 13:00 Kotwica Kolobrzeg 4-3 Stargard Szczecinski(0-3)

FT 13:00 IJsselmeervogels 1-3 JVC Cuijk(0-1)

FT 13:00 ASWH 4-1 HSC 21(4-1)

FT 13:00 EVV Echt 4-0 SC Spirit'30(1-0)

FT 13:00 De Bataven 1-3 SV Urk(0-0)

FT 13:00 MSC 1-2 ONS Sneek(1-0)

FT 13:00 VV Oude Maas 1-1 SV DOSKO(1-1)

FT 13:00 Deltasport 1-0 RKSV Leonidas(0-0)

FT 13:00 BVV Barendrecht 1-1 RKSV De Ster(0-0)

FT 13:00 Ajax Amateurs 4-0 VV De Valk(2-0)

FT 13:00 JOS Watergraafsmeer 2-1 VV Noordwijk(0-1)

FT 13:00 SC Feyenoord 1-1 ASV De Dijk(1-0)

FT 13:00 Flevo Boys 6-2 Haaglandia(3-0)

FT 13:15 Cambrian Clydach Vale 1-2 Caerau Ely(1-1)

FT 13:15 FC Lienden 0-1 Excelsior Maassluis(0-0)

FT 13:30 Central Ballester 2-5 Canuelas(1-2)

FT 13:30 Nk Koper 1-2 Olimpija Ljubljana(0-1)

FT 13:30 Hibernians 3-1 Sliema Wanderers red card(1-1)

FT 13:30 Afan Lido red card 2-1 Pontardawe Town(1-0)

FT 13:30 San Martin Burzaco red card 0-0 Ituzaingo(0-0)

FT 13:30 Aberdare Town 3-0 Briton Ferry Athletic(1-0)

FT 13:35 CA Atlas 2-1 Argentino Rosario(1-0)

FT 13:35 Yupanqui 0-0 Claypole red card(0-0)

FT 13:45 Victoriano Arenas 0-0 Deportivo Muniz(0-0)

FT 13:45 Tarxien Rainbows 0-0 Pieta Hotspurs(0-0)

FT 13:45 Ludogorets Razgrad 1-0 Steaua Bucuresti(0-0)

FT 13:45 Malmo 3-0 Salzburg(2-0)

FT 13:45 Bilbao 3-1 Napoli(0-0)

FT 13:45 Arsenal red card 1-0 Besiktas(1-0)

FT 13:45 Bradford 2-1 Leeds United red card(0-0)

FT 13:45 Birmingham City 0-3 Sunderland(0-0)

FT 13:45 Stoke City 3-0 Portsmouth(1-0)

FT 13:45 Burton Albion 1-0 Queens Park Rangers(0-0)

FT 13:45 Leverkusen 4-0 Kobenhavn(3-0)

FT 13:45 Aston Villa 0-1 Leyton Orient(0-0)

FT 08:15 FYR Macedonia U17 0-3 Latvia U17(0-1)

FT 09:30 Estonia Women U19 0-2 Northern Ireland Women U19(0-1)

FT 10:30 Sweden U17 0-0 Ukraine U17 red card(0-0)

FT 06:00 Cockburn City 0-3 Perth Glory(0-1)

FT 10:30 Poland U17 3-0 Norway U17(2-0)

FT 13:30 England U17 1-1 Czech Republic U17(1-0)

FT 10:15 Atsalenios 0-1 PAO Krousona(0-1)

FT 09:30 Ittihad Tanger 1-1 Renaissance Berkane(0-1)

FT 09:30 ASA Luanda 0-0 Onze Bravos(0-0)

FT 10:00 Nevezis 1-2 Stumbras(0-1)

FT 10:00 Utenis Utena 2-0 Zalgirietis(0-0)

FT 09:00 NK Ponikve 1-1 NK Radoboj(1-1)

FT 09:00 Mladost Antin 4-1 Mladost Palinovec(2-1)

FT 09:00 Podravac 2-2 Oriolik(0-0)

FT 09:00 Primorac 0-1 Medjimurje Cakovec(0-0)

FT 09:00 GOSK Dubrovnik 3-0 Suhopolje(2-0)

FT 09:00 Plitvica 1-7 Bistra(1-2)

FT 09:00 Vuteks Sloga 3-0 Mladost Cernik(0-0)

FT 09:00 OSK Banik Stranavy 1-1 Rimavska Sobota(0-0)

FT 09:00 Funtana 2-0 Podravina(1-0)

FT 09:00 Zrinski Jurjevac 4-0 Ogulin(4-0)

FT 09:00 NK Opatija 3-2 Borac Imbriovec(0-2)

FT 09:00 Slavonija 8-0 Croatia Licki Osik(6-0)

FT 09:00 BSK Bijelo Brdo 4-0 Vodice(2-0)

FT 09:00 Sport Lubango 0-1 DE Maio(0-0)

FT 09:00 Recreativo Libolo 1-0 Desportivo Huila(0-0)

FT 09:00 Sagrada Esperanca 1-2 Primeiro de Agosto(0-0)

Susp 08:00 Egypt Women - Jordan Women

Susp 15:00 Cayman Islands U17 - US Virgin Islands U17

Susp 10:00 Sion - Al Ahli Dubai(UAE)

Susp 09:30 Sporting Cabinda - Kabuscorp

Susp 10:59 Interclube - Petro Atletico Luanda

Susp 12:00 Benfica Luanda - Progresso

Susp 14:00 Nairn County - Cove Rangers

Susp 14:00 Fort William - Huntly

Susp 09:00 Uniao SC - Recreativo Caala

Susp 10:59 Nykobing Women - Brondby Women

Susp 10:59 Bording IF Women - Horsens SIK Women

Susp 10:59 Seest BK Women - Varde Women

Susp 10:59 SonderjyskE Women - Kolding BK Women

Susp 10:59 Naesby Women - Vejle Women

Susp 10:59 Raklev Women - B1913 Women

Susp 10:59 Fortuna Svendborg Women - Odense BK Women

Susp 10:59 Ballerup-Skovlunde Women - Skjold Women

Susp 10:59 Herlev Women - Osterbro Women

Susp 10:59 Birkerod Women - Damso Women

Susp 10:59 Vildbjerg SF Women - Team Viborg Women

Susp 10:59 Aarhus Women - Skovbakken Women

Susp 10:59 Aarhus 1900 Women - Vejlby Risskov Women

Susp 10:59 Bronderslev Women - Fortuna Hjorring Women

Susp 10:59 Aalborg Women - Vorup FB Women

Susp 11:30 Izegem - Olsa Brakel

Susp 12:00 Ahli Khartoum - Hilal Kadougli

Susp 13:00 Sprimont Comblain - Hoogstraten VV

Susp 13:00 Turnhout - RW Walhain

Susp 13:00 KVK Tienen - RU Wallonne Ciney

Susp 13:00 Bocholter VV - Union La Calamine

Susp 13:00 RCS Vervietois - Grimbergen

Susp 13:00 Deinze - KSV Bornem

Susp 13:00 FCV Dender - Geants Athois

Susp 13:00 Diegem - CS Vise

Susp 13:00 VW Hamme - KVV Coxyde

Susp 13:00 Oudenaarde - Sint-Eloois-Winkel

Susp 13:00 KM Torhout - Eendracht Zele

Susp 13:00 KSV Temse - FC Gullegem

Susp 13:00 Gent Zeehaven - Rupel Boom

Susp 13:00 RFC Tournai - SK Londerzeel

Susp 13:30 Flint Town United - Llandudno

Susp 13:30 Garden Village AFC - Haverfordwest

Susp 13:30 UR La Louviere - Saint Gilloise

Susp 13:30 KFC Oosterzonen - KSK Hasselt

Susp 13:30 Berchem Sport - Cappellen

Susp 13:30 Caernarfon - Porthmadog

»Refresh