logo
Mobile Football Site
Your Country: United States
Timezone: 19:15 (UTC/GMT -5)
EN Tr Az
Please test our WEB Version
End Football Scores

»Refresh [ Auto Refresh = 20 sec. ]

Team name:


FT 20:00 El Salvador U20 1-2 Costa Rica U20 red card(0-1)

FT 20:00 China U19 1-3 Sao Paulo U19 red card(0-3)

FT 20:00 Chivas Guadalajara U19 6-0 Wolfsburg U19(4-0)

FT 20:15 Real Madrid 0-1 Roma(0-0)

FT 21:00 Tigres 4-0 Altamira(2-0)

FT 21:00 Correcaminos UAT 1-5 Monterrey(1-2)

FT 21:00 Club Tijuana 3-1 Zacatepec(2-1)

FT 03:00 Smena 0-1 Sibir Novosibirsk II(0-0)

FT 03:00 Sporting Lisbon U19 0-2 Ajax Cape TownU19(0-0)

FT 03:00 Shandong Luneng U19 2-3 River Plate U19(1-1)

FT 03:30 Yakutiya Yakutsk 0-1 Irtysh Omsk(0-1)

FT 04:00 Brisbane Roar 8-1 Moreton Bay United(3-0)

FT 04:00 Canberra 0-1 Western Sydney Wanderers(0-1)

FT 05:00 Avispa Fukuoka red card 0-0 Shonan Bellmare(0-0)

FT 05:00 Oita Trinita red card 2-1 Tochigi SC(0-0)

FT 05:00 Jubilo Iwata 4-2 Kamatamare Sanuki(2-1)

FT 05:00 Radian-Baikal Irkutsk 2-0 Tom Tomsk II(1-0)

FT 05:00 Teplice U19 5-1 Hradec Kralove U19(3-1)

FT 05:00 Gifu red card 2-2 Fagiano Okayama(1-2)

FT 05:00 Kataller Toyama 1-3 Ehime(0-1)

FT 05:00 Tokyo Verdy 1-0 Kyoto Purple Sanga(1-0)

FT 05:00 Matsumoto Yamaga 2-1 Roasso Kumamoto(2-1)

FT 05:00 JEF United Ichihara 2-0 Montedio Yamagata(1-0)

FT 05:00 Mito Hollyhock 0-0 V-Varen Nagasaki(0-0)

FT 05:00 Consadole Sapporo 0-1 Yokohama(0-0)

FT 05:05 FC Seoul 0-2 Leverkusen(0-1)

FT 05:30 Port Melbourne Sharks 3-1 Ballarat Red Devils(2-1)

FT 05:30 Green Gully Cavaliers 1-1 Heidelberg United(0-1)

FT 05:30 Dandenong Thunder 1-1 Northcote City SC(1-1)

FT 05:30 Thespa Kusatsu Gunma 0-0 Giravanz Kitakyushu(0-0)

FT 06:05 Chainat 2-0 PTT Rayong(0-0)

FT 06:30 Beijing Guoan 4-1 Dalian Arebin(0-0)

FT 06:30 Shandong Luneng 2-2 Jiangsu Shuntian(2-0)

FT 06:30 Tanjong Pagar Utd red card red card 1-2 Home United red card(1-1)

FT 06:30 Perth Glory U21 1-4 Floreat Athena(1-4)

FT 06:35 Tianjin Teda 1-2 Guizhou Renhe(1-0)

FT 06:35 Hangzhou Lucheng 0-0 Shanghai Shenhua(0-0)

FT 06:45 Shanghai Shenxin 1-3 ShangHai East Asia(1-1)

FT 07:00 Muang Thong United 1-1 Almeria(1-1)

FT 07:00 Ratchaburi 1-2 Buriram United red card(0-1)

FT 07:00 Dalian Aerbin Yiteng 3-6 Guangzhou Hengda(0-3)

FT 07:10 Nakhon Ratchasima red card red card 2-4 BEC Tero Sasana(2-1)

FT 07:30 China U19 1-1 Canada U19(1-1)

FT 09:00 Hannover 96 1-1 Csakvari TK(0-0)

FT 09:00 Randers Freja U19 2-3 Bidvest Wits FC U19(2-3)

FT 09:00 Aarhus U19 4-0 Landskrona U19(1-0)

FT 09:00 Umea Sodra Women 1-3 Hammarby Women(0-2)

FT 09:00 Leixoes 3-0 Santa Clara red card(0-0)

FT 10:00 Aktobe 2-2 Steaua Bucuresti(0-1)

FT 10:00 Balmazujvaros Sport 3-0 Felsotarkany SC(0-0)

FT 10:00 Nea Salamis 3-0 Anagennisi Derynia(2-0)

FT 10:00 Rezekne/BJSS 4-1 SFK United(1-1)

FT 10:00 MSK Breclav 5-3 RSM Hodonin Sardice(1-2)

FT 10:15 Ethnikos Achnas 3-0 Othellos Athienou(2-0)

FT 10:30 Paganese 0-1 L'Aquila(0-1)

FT 10:30 FK Kraluv Dvur 1-2 Bohemians Praha(1-0)

FT 10:30 Vasas 2-0 Mezokovesd Zsory(1-0)

FT 10:30 Qarabagh red card red card 2-1 Salzburg red card(1-0)

FT 10:30 Veria 0-1 PAS Giannina(0-1)

FT 10:59 Beira Mar red card 0-1 Trofense(0-1)

FT 10:59 Tarvas Rakvere 1-5 Levadia II Tallinn(1-1)

FT 10:59 HB Koge U19 red card 1-0 Tromso U19 (0-0)

FT 10:59 Nurnberg II 2-1 Manchester City U21(0-1)

FT 10:59 AEK Larnaca 1-1 Agia Napa(1-1)

FT 10:59 CD Tondela 4-2 Clube Oriental(3-0)

FT 10:59 Feirense 0-3 Atletico Clube Purtugal(0-0)

FT 10:59 Freamunde 1-0 Academico Viseu(0-0)

FT 10:59 Gerasdorf/Stammersdorf 4-3 DSV Fortuna 05(1-1)

FT 10:59 Penafiel 1-0 Moreirense(0-0)

FT 10:59 Dnipro 0-0 Kobenhavn(0-0)

FT 10:59 AEL Limassol 1-0 Zenit St Petersburg red card(0-0)

FT 10:59 Helsinki red card 2-2 APOEL(2-0)

FT 10:59 Soroksar 4-1 Szolnoki MAV(1-0)

FT 11:30 Lucon 0-0 Nantes(0-0)

FT 11:30 Gil Vicente 0-1 Arouca(0-0)

FT 11:30 Mendrisio Stabio 1-2 Lugano(0-1)

FT 11:45 Umea IK Women 1-2 Rosengard Women(0-2)

FT 12:00 Metz 1-1 Stade Reims(0-0)

FT 12:00 Llosetense 1-1 Atletico Baleares(0-0)

FT 12:00 Sturm Graz 0-2 Hamburger(0-2)

FT 12:00 Numancia 0-3 CD Tudelano(0-2)

FT 12:00 Hertha BSC Berlin 0-2 Sevilla(0-0)

FT 12:00 Sporting Gijon B 3-0 Real Oviedo B(1-0)

FT 12:00 Charleroi 2-4 Lens(2-2)

FT 12:00 VfB Hilden 2-1 Fortuna Dusseldorf U19(1-0)

FT 12:00 Barakaldo 0-2 Eibar (0-0)

FT 12:00 Volsungur Husavik Women 0-4 Hottur Women(0-0)

FT 12:00 Kvarnsvedens IK 2-2 Vasteras IK(1-0)

FT 12:00 Hoganas 2-3 Eskilsminne IF(1-0)

FT 12:00 Nora-Pershyttan 1-4 Karlstad BK(1-1)

FT 12:00 Grasshoppers 0-2 Lille(0-1)

FT 12:00 Oliveirense 3-0 Farense(0-0)

FT 12:00 Uniao Madeira 0-1 Chaves(0-1)

FT 12:00 Covilha 1-0 Portimonense(1-0)

FT 12:10 Saint Etienne 5-2 Willem II Tilburg red card(2-2)

FT 12:30 Bari 1-1 Marseille(0-0)

FT 12:30 Racing Villalbes 1-0 CD Lugo(0-0)

FT 12:30 Sion 0-2 Benfica(0-1)

FT 12:30 Catolica Quito red card 0-1 Mushuc Runa red card(0-0)

FT 12:30 Vitesse 1-3 Chelsea(0-2)

FT 12:30 Pena Sport 1-2 UD Logrones(1-1)

FT 13:00 Santa Pola CF 2-1 UCAM Murcia(1-0)

FT 13:00 UE Olot 1-0 Sabadell(1-0)

FT 13:00 Villarreal B 0-0 Huracan Valencia(0-0)

FT 13:00 Elche 1-1 Villarreal(0-1)

FT 13:00 Grindavik 3-0 BI/Bolungarvik(0-0)

FT 13:00 Taubate/SP 1-2 EC Sao Jose SP(1-0)

FT 13:00 Ludogorets Razgrad 0-0 Partizan Beograd(0-0)

FT 13:00 CA Juventus/SP 1-1 Sao Bento(1-0)

FT 13:00 Santo Andre 2-1 Sao Bernardo/SP(0-0)

FT 13:00 Feyenoord 1-2 Besiktas(0-1)

FT 13:00 Standard Liege 0-0 Panathinaikos(0-0)

FT 13:00 UMF Alftanes Women 0-1 Trottur Reykjavik Women(0-1)

FT 13:15 Aalborg 0-1 Dinamo Zagreb(0-0)

FT 13:15 Los Caimanes red card 1-0 Cesar Vallejo(1-0)

FT 13:15 HK Kopavogur 1-1 KA Akureyri(1-1)

FT 13:15 San Fernando 1-1 Sevilla Atletico(1-0)

FT 13:30 Gubbio 1-0 Juve Stabia(1-0)

FT 13:30 Bangor 2-2 Linfield(0-0)

FT 13:30 Villena CF 0-6 Elche Ilicitano(0-2)

FT 13:30 York City 1-2 Nottingham Forest(0-0)

FT 13:30 Grantham Town 0-2 Gateshead(0-0)

FT 13:30 Hartlepool 0-2 Middlesbrough(0-0)

FT 13:30 Walsall 2-3 Leicester City(1-2)

FT 13:30 Albacete 2-2 Granada(1-2)

FT 13:30 Talavera 0-2 Leganes(0-0)

FT 13:30 Fuenlabrada 0-1 Alcorcon(0-0)

FT 13:30 Watford 0-1 Coventry(0-1)

FT 13:30 NK Maribor 1-0 Maccabi Tel Aviv(0-0)

FT 13:30 Savona 1-3 Genoa(0-2)

FT 13:45 St Neots Town 0-0 Luton Town(0-0)

FT 13:45 Stalybridge 0-5 Huddersfield U21(0-2)

FT 13:45 Perugia 1-3 Bordeaux(0-2)

FT 13:45 Cesena 0-0 Juventus(0-0)

FT 13:45 Port Vale 1-2 Bolton Wanderers(0-1)

FT 13:45 Peterborough 0-0 Charlton Athletic(0-0)

FT 13:45 East Fife 0-0 Hibernian(0-0)

FT 13:45 Southend Utd 0-0 Queens Park Rangers(0-0)

FT 13:45 Bishops Stortford 2-0 Colchester(0-0)

FT 13:45 Bury 1-1 Blackburn Rovers red card(0-0)

FT 13:45 Bognor Regis 0-2 Whitehawk(0-1)

FT 13:45 Plymouth 1-2 Yeovil Town(1-1)

FT 13:45 Woking 1-2 Crawley Town(0-1)

FT 13:45 Sheffield Wed 0-1 Newcastle United(0-0)

FT 13:45 Chesterfield 3-1 Aston Villa(2-0)

FT 13:45 Legia Warsawa 4-1 Celtic red card(2-1)

FT 13:45 Glenavon Lurgan 0-5 Leeds United(0-1)

FT 14:00 Nacional 1-0 Sunderland(0-0)

FT 14:00 Arcos CF 1-1 Cadiz(0-0)

FT 14:00 KF Fjallabyggdar 2-1 Sindri red card(1-0)

FT 14:15 Northern Ireland U19 red card 2-1 Mexico U19 red card red card red card(0-0)

FT 14:15 Keflavik 0-0 Vikingur(0-0)

FT 14:15 UMF Njardvik 1-1 IR Reykjavik(0-0)

FT 14:30 Coquimbo Unido red card 2-1 Cobresal red card(2-1)

FT 14:30 Barnechea 0-2 San Luis Quillota(0-0)

FT 14:30 Volsungur Husavik red card 1-2 Agir Thorlakshofn red card(0-1)

FT 15:00 KR Reykjavik Women 4-0 IR Reykjavik Women(2-0)

FT 15:00 Afturelding 1-2 Huginn(0-1)

FT 15:00 Dalvik Reynir 0-0 Fjardabyggd(0-0)

FT 15:00 Grotta 6-2 Reynir Sandgerdi(4-0)

FT 15:00 Trottur Reykjavik red card 1-2 UMF Selfoss(1-1)

FT 15:00 Haukar Women 1-2 Fjolnir Women(0-1)

FT 15:00 Leiknir Reykjavik 2-1 KV Reykjavik(1-0)

FT 15:00 UMF Tindastoll 0-5 Haukar(0-2)

FT 15:00 Itagui Ditaires 6-3 Deportivo Rionegro(2-2)

FT 15:00 Bogota 1-0 Llaneros(COL)(0-0)

FT 15:00 Vikingur Olafsvik 1-3 IA Akranes(0-1)

FT 15:00 Club Santa Fe 3-1 La Equidad(1-0)

FT 15:00 Real Santander red card 0-3 Boyaca Chico(0-0)

FT 15:10 Setubal 0-2 Belenenses(0-2)

FT 15:15 Barranquilla 2-1 Universidad Autonoma red card(1-1)

FT 15:30 Atletico Huila red card red card 2-1 Deportivo Pereira red card(0-1)

FT 15:30 Deportivo Cali 2-1 Depor Aguablanca(0-1)

FT 15:30 Patriotas 2-1 Atletico Bucaramanga(0-1)

FT 15:30 Deportes Tolima 1-0 Fortaleza red card(0-0)

FT 15:45 UTC Cajamarca 3-1 Juan Aurich(1-0)

FT 16:00 Universitario Sucre 0-0 Real Potosi(0-0)

FT 16:15 Antigua GFC red card 1-1 Municipal red card(1-0)

FT 10:00 Turkey Women U18 2-1 Ukraine Women U18(0-1)

FT 12:00 Krupinski Suszec 1-4 Sola Oswiecim(0-2)

FT 12:00 Ostbahn XI 7-0 Red Star-Penzing(3-0)

FT 12:00 Gamla Upsala Sk 1-1 Valsta Syrianska(1-0)

FT 10:00 Moldova Women U18 1-0 Romania Women U18(1-0)

FT 09:00 Atalanta 1-0 Ponte San Pietro Isola(1-0)

FT 09:00 Recreativo Libolo 1-1 Recreativo Caala(0-0)

FT 09:00 Sagrada Esperanca 0-0 Desportivo Huila(0-0)

FT 09:00 Uniao SC 2-0 Petro Atletico Luanda(0-0)

FT 09:30 ASA Luanda 1-1 Progresso(0-0)

FT 09:30 Sporting Cabinda 1-2 Onze Bravos(0-0)

Susp 11:50 FC 1980 Wien - Favoritner AC

Susp 15:00 Curacao U20 - Anguilla U20

Susp 15:00 Cayman Islands U20 - Saint Kitts And Nevis U20

Susp 10:59 Dragovoljac - NK Lucko

Susp 10:59 San Marino - Bellaria Igea

Susp 14:30 Nublense - Curico Unido

Susp 18:00 Batatais FC SP - CA Votuporanguense SP

Susp 08:00 Najran - Altyn Asyr

Susp 10:59 Primeiro de Agosto - Kabuscorp

Susp 10:59 Interclube - DE Maio

Susp 12:00 Benfica Luanda - Sport Lubango

»Refresh